הגברה להופעות

לכל הופעה יש כמה גורמי הצלחה. בראש ובראשונה נמצאת כמובן הלהקה או הזמר המופיע כאשר יחד עם זאת יש את נושא הסדר, הארגון, הפן הוויזואלי וכמובן התאורה וההגברה. הגברה להופעות היא המאפשרת לקהל ליהנות מן המוסיקה בצורה אופטימלית וככל שההופעה גדולה יותר כך האתגר העומד בפני חברת ההגברה הוא גדול יותר.

חברת ההגברה צריכה לקחת בחשבון את כמות האנשים הצפויה, את תנאי השטח, את סוג המופע, ובהתאם לכך לכוון את המערכת. במידה ומדובר בהופעה של להקה גדולה הרי שחברת ההגברה צריכה לכוון את המיקרופונים של כל נגן וזמר כמו גם להציב את המוניטורים בהתאם לבקשותיהם. כיוון המערכת מבעוד מועד יעזור להימנע מבעיות לא צפויות בסאונד במהלך ההופעה.

אפקט – הגברה להופעות 

אתגר נוסף בהופעות גדולות עבור חברת ההגברה הוא האתגר הלוגיסטי. בנוסף לזמן הרכבה ופירוק ארוך יש לתת מענה למגבלות שטח, מבנה במה, פיזור רמקולים, תאורה אשר תתאים לאופי המופע, הקרנות, פריסת כבלים ועוד. רק חברת הגברה מנוסה תוכל לבצע פרויקט מסוג זה בצורה מהירה, יעילה והכי חשוב בטיחותית. שכן ברגע שמדובר בהופעה של אלפי אנשים הסכנה הבטיחותית גוברת. גם תנאי מזג האוויר תמיד יכולים להוות בעיה לכן על חברת ההגברה להיות מוכנה לכל מקרה של בוץ, גשם, חום קיצוני וכדומה.

נראה כי יש דברים רבים אותם חובה לקחת בחשבון טרם המופע ובמהלכו. חברת הגברה מנוסה כמו חברת "אפקט" תדע להתמודד עם אתגרים אלה בהצלחה הודות למעל 15 שנות ניסיון בתחום של בעלי החברה.

אפקט כבר שומעים יותר טוב

אנו בחברת "אפקט" מחזיקים בציוד תאורה והגברה מתקדם וחדיש ממנו אנו יודעים להוציא את המיטב בכל אירוע. הניסיון של הצוות שלנו מאפשר לו לכוון את המערכת בצורה הטובה ביותר ולספק שירות מן השורה הראשונה עבור :

  • ימי הולדת
  • אירועי חברה
  • אירועים פרטיים
  • חתונות וחינות
  • טקסים
  • הופעות
  • ועוד

אני מקפידים על הבנה עמוקה של צרכי הלקוח, לוחות זמנים בהתאם למסוכם ושירות אישי ואדיב. יש לכם כנס, אירוע, או הופעה פנו אלינו כעת באמצעות האינרטנט או הטלפון ונשמח לעמוד לרשותכם.

הגברה להופעות