הגברה למופעים

אם הנכם עומדים לארגן מופע גדול בפארק או אמפיתיאטרון, מסיבת רחוב או מופע אינטימי יותר במועדון – הרי שהנכם זקוקים לשירותי הגברה טובים. הגברה למופעים מהווה חלק ניכר מן ההצלחה של האירוע ומן הרושם עמו נותר הקהל, בעיקר כשמדובר בקהל שמבין במוסיקה ומכיר את החומרים של האמן המופיע. לקהל מסוג זה תהיה ציפייה לשמוע את האמן האהוב עליהם באיכות סאונד גבוהה, איכות סאונד שתרגש אותם ותעצים את חוויית ההופעה. מי שאמון על נושא זה היא חברת ההגברה אשר מספקת גם שירותי תאורה והקרנה למופע.

הגברה למופעים קטנים וגדולים

מובן כי תקלות וקיטועים במערכת הסאונד או המיקרופונים עשויות להוביל לכישלון חרוץ של ההופעה. גם מערכת שלא כוונה כהלכה ומפיקה צליל צורם או לא מאוזן יכולה להעיב על הנאת הנוכחים. במידה ומדובר בהופעה של להקה, על חברת ההגברה לבצע בדיקת סאונד עם הלהקה. יש לכוון את המיקרופונים של כל אחד מן הנגנים והזמרים בנפרד על מנת להשיג את הסאונד הטוב ביותר, דבר הנקרא בשפה המקצועית "באלאנס".

לכל סוג מופע יש את הדרישות שלו כאשר מערכת סאונד הדרושה למופע גדול אינה דומה לזו הדרושה למופע קטן. על מנת להבין באיזה ציוד להשתמש בודקת חברת הסאונד מדדים כמו :

  • גודל השטח
  • מבנה השטח
  • כמות הקהל הצפויה
  • סוג המופע
  • ועוד

בהתבסס על מקרי עבר יכולה חברת ההגברה לבצע את הבחירה הנכונה ואת ההתאמה הנכונה עבור כל אירוע. זוהי הסיבה מדוע ניסיונה של חברת "אפקט" משחק תפקיד כה חשוב בכל מופע אותו היא מגבירה.

אפקט – המקצוענים בסאונד ותאורה

15 שנות הניסיון של יניב בלומנפלד, הבעלים של חברת "אפקט", יביאו לידי ביטוי לא רק באיכות הסאונד והתאורה במופע. אלא גם ביכולת הארגון, שמירה על נהלי בטיחות, עמידה בלוח הזמנים והתמודדות עם בעיות לוגיסטיות מורכבות תוך מתן פתרונות יצירתיים. טובת הלקוח תמיד עומדת לנגד עיני החברה ואנו מתחייבים לבצע את עבודתנו על הצד הטוב ביותר על מנת שכל אירוע, כנס או מופע יעברו בצורה מופתית וחלקה.

הגברה למופעים