השכרת הגברה

 
הגיע היום המיוחל ואתם צריכים שישמעו אתכם אבל רגע, זה לא כל כך פשוט! בחירת מערכת הגברה באירוע הינה דבר קריטי ומסתבר די מורכב.
ולכן אנחנו כאן כדאי לעשות לכם סדר בבלאגן.

מה צריך לקחת בחשבון לפני השכרת הגברה לאירוע?

שאלות מגוונות ושונות עולות כאשר הצורך בהשכרת הגברה הגיע לפתחנו
האם יש חשמל במקום ? לאיזה מרחק אנחנו רוצים שישמעו ובאיזו עוצמה ? והאם אנחנו רוצים "לתחום" את הרעש כדי שלא יזלוג לשכננו האהובים.?
לצורך מענה על שאלות אלו ניתן למצוא בכל מחלקה של השכרת הגברה מגוון פתרונות כולל פתרונות אקוסטיים חיצוניים למערכת שמשרתים כל אחד ומטרתו.

כיצד איש סאונד של חברת הגברה יכול לסייע בבחירת מערכת ההגברה הנכונה?

אחרי שהצגנו את כל השאלות חשוב לזכור שניתן להתייעץ עם איש סאונד מנוסה, לתת לו כמה שיותר פרטים שיסעו לו להמליץ על המערכת המתאימה עבורכם. למשל מה סוג השטח בוא נערך האירוע – במקומות פתוחים האם הרצפה היא דשא או בטון. לידיעתכם גם עצים ורוחות משפעים על השמע ולכן את כל אלו נצטרך לקחת בחשבון.
ישנם מקומות סגורים מאתגרים במיוחד מבחינה אקוסטית כמו למשל בריכות שחייה. בבריכות שחיה ישנו הדהוד דבר המקשה מיוחד על סאונד נקי וחד וכמובן גם לזה יש פתרונות.
באירועים חשובים רצוי לזמן בעל מקצוע לשטח האירוע כדי שימליץ על השכרת הגברה מתאימה לצרכים ויתאים אותה גם למגבלות הן מבחינת השטח והן מבחינת התקציב.
בנוסף, כאשר יש צורך בהשמעת להקה חיה הדבר דורש איש צוות מקצועי שיכיר את הציוד וידע לתפעלו וזאת כדי למנוע צפצופים ולעזור במהלך תקין של האירוע.
חברת אפקט הגברה ותאורה תשמח לסייע לכם בכל שאלה בנושא הגברה לאירועים ותאורה לאירועים
השכרת הגברה