השכרת תאורה

האם השכרת תאורה לאירוע היא חובה או רשות? תלוי את מי שואלים.
יש שיגידו כי הצורך בהשכרת תאורה הוא כאשר יש חושך וללא האור לא יוכל להתקיים האירוע, מנגד יש שיטענו כי אפילו באור יום יש צורך בהשכרת תאורה. 
במילים אחרות ניתן לומר כי תאורה היא גם חובה וגם רשות. שהרי אנו משכירים תאורה לצורך הארת המקום בו מתרחש האירוע ואם המקום חשוך אנו חייבים אור. יחד עם זאת בעזרת התאורה אנו מייצרים אווירה שמפשעיה באופן ישיר על התחושות של השוהים במקום האירוע.
עולם התאורה מורכב ממנעד רחב של פנסים שנותנים מענה שונה בהתאם לצרכים המשתנים. רצוי להתייעץ עם איש מקצוע לפני השכרת מוצר כזה או אחר כדי שיתאים אותו לצורך שלכם. 

מה צריך לקחת בחשבון לפני שמשכרים ציוד תאורה?

שימו לב לא להיות מושפעים רק מהמחיר הזול או היקר שהרי תמיד תוכלו להשוות בין החברות השונות וזאת בתנאי שתדעו איזה מוצר תאורה מתאים לכם.
ראשית עליכם לחשוב איזו אווירה תרצו לייצר באירוע שלכם. האם אווירה צבעונית או אחידה ? אולי רומנטית וחשוכה יחסית או אולי מוארת מאוד.
לאחר מחשבה על האווירה הרצויה כדאי להיוועץ עם איש המקצוע כדי להתאים לכם את המוצר הרלוונטי וגם לחשוב על ההשלכות הכרוכות בו כמו למשל צריכת החשמל , מיקום הפנס ואבטחתו, במידה ויש צורך גם היכולת לעמוד במים ועוד…

האם לבחור בהעסקת חברת תאורה או רק בהשכרת תאורה?

לקוחות רבים מבינים היום כי מאחר ועולם התאורה רחב הרבה יותר משחשבו הם נעזרים באיש מקצוע שילווה אותם במהלך האירוע – טכנאי מוסמך יכול להגיע לפני האירוע ולתכנן יחד אתכם פתרונות תאורה כאלו שיענו על חלומכם וגם יתאימו לתקציב שלכם.
ישנם יתרונות רבים בקבלת שירות בשטח ע"י איש מקצוע ובראשם האפשרות שלכם להיות אורחים באירוע ולא להתעסק במחשבות על ציוד והאחריות הנלוות אליו. כיום מעצבי תאורה מעניקים ייעוץ לאירוע במטרה לייצר את האווירה עליה חלמתם.
חשוב לזכור שבשביל האירוע המושלם כדאי גם להשתמש בשירותי חברת הגברה מקצועית. אפקט תאורה והגברה ישמחו לעזור לכם ליצור אירוע חוויתי ובלתי נשכח.
 
השכרת תאורה
 
השכרת תאורה