תאורה והגברה

הראיה והשמיעה הם שני החושים הכי דומיננטיים אצל בני האדם, שני החושים הכי מפותחים בהם אנו משתמשים הכי הרבה. כל החושים המושפעים מאור והצליל. תאורה והגברה באירוע הם האלמנטים אשר מתקשרים עם חושים אלה כאשר התאורה מאפשרת לנו לראות את המתרחש על הבמה וההגברה מאפשרת לנו לשמוע את הנואם או הזמר.

קיומה של תאורה והגברה בסיסית באולם אמנם תאפשר לעבור את האירוע באופן סביר, אך זה לא מספיק עבור אירועים מיוחדים כמו חתונה או הופעה של להקה. אירועים מסוג זה צריכים תאורה והגברה אשר תהלום את רמת האירוע ואין להתפשר על כך, גם לא כאשר מגיעה הצעה מפתה במחיר נמוך.

חשיבותה של תאורה והגברה איכותית

לכל אחד משני האלמנטים הללו יש השפעה על מימד אחר בערב הצפוי.

את ההגברה יש לבחור בהתאם למספר פרמטרים כמו :

  • שטח המקום
  • כמות האנשים
  • העוצמה הדרושה
  •  סוג האירוע / ההופעה
  • מבנה המקום וסוג המקום (פתוח או סגור)

לאחר הבאת הציוד המתאים יש לדעת כיצד למקמו נכון על מנת לפזר את הסאונד בצורה אופטימלית. לאחר מכן יש לכוון את המערכת כראוי (באלאנס) בהתאם לאקוסטיקה הקיימת וכמות המיקרופונים על הבמה. כל הפעולות הנ"ל יאפשרו לקבל איכות סאונד גבוהה ולמנוע תקלות.

נושא התאורה גם הוא חשוב משום שהתאורה עוזרת ביצירת אווירה. וכמובן בהדגשת רגעים שונים במהלך מופע או חתונה. בנוסף לצורך לראות את המתרחש במוקדי תשומת הלב, הרי שהתאורה יכולה לשמש ככלי התומך באטרקציות המתרחשות או במוסיקה המתנגנת ולהעצים את האפקט שלהם.

אפקט – המקצוענים בסאונד ותאורה

אם יש לכם אירוע חשוב באופק זה הזמן לפנות אל המקצוענים. הודות ל-15 שנים בתחום התאורה והגברה אנו מסוגלים לספק את הפתרונות המתקדמים והיצירתיים ביותר לכל דרישה של הלקוח. אנו נגיע מצוידים בציוד איכותי אשר עבר בדיקה טרם האירוע. וכמובן נעמיד לרשותכם צוות מקצועי שיספק לכם שירות אדיב ויעיל ונדאג כי האירוע עבור בהצלחה יתרה.

תאורה והגברה
חברת אפקט תאורה והגברה