תאורה לחתונה

הנה, הגיע היום עליו חלמתם מגיל קטן: יום החתונה. תאורה לחתונה היא אחד ההיבטים החשובים ביותר בכל תכנון הפקת החתונה. נכון, חשוב שהאוכל יהיה טעים והמוזיקה תקלע לטעם של כל המוזמנים. אבל מה נעשה בלי תאורה טובה ומחמיאה? הרי לראות היטב את הכלה בוכה ואת החתן שובר את הכוס זה עיקר החוויה!

 

סוגים שונים של תאורה לחתונה

סגרתם אולם לחתונה, בחרתם אפילו את הרב ואתם יודעים איזה אוכל יגישו לאורחים. אבל מה עם תאורה? בבואכם להאיר את עיניהם של המשפחה והחברים, אתם אולי תופתעו לגלות כמה סוגי תאורה יש, תאורה שתסייע לכל ילד ומבוגר לראות היכן הוא עומד או יושב. אילו אזורים זקוקים לתאורה, וכיצד ניתן להאיר אותם בפועל?

  • להאיר את רחבת הריקודים – אין ספק שחלק מכריע בכל אירוע חתונה הוא שלב הריקודים. הגיעה וחלפה לה החופה, וכל הסבתות והחברים בכו, האורחים סיימו לאכול, ועכשיו מה? לרקוד כמובן! אבל בלי תאורה מיוחדת שתזמין ותשלהב את האורחים זה יהיה קשה. בין אם מדובר בחצר אינטימית, על גג של בניין, או אולם אירועים המכיל 500 מוזמנים – באמצעות פנסי LED, פליקרים, ואף פנסים סטייל 360 שיעניקו תמונה מלאה מהרחבה ישלהבו אפילו את הדודה העייפה.
  • תאורת שטיפה – תאורת שטיפה, המוכרת גם במינוח: תאורת שטח, היא סוג תאורה הכרחי המאיר את כל האזורים במקום החתונה. בין אם מדובר בשביל הגישה לאולם האירועים, התאורה המשקיפה על הכלה הצועדת אל עבר החופה, כולל השולחנות בתוך האולם עצמו – כדי שהאורחים יראו את מה שהם אוכלים ולא רק יטעמו ממנו: יש צורך באיזון נכון בין שלל גופי התאורה לנקודות הקריטיות הזקוקות לרקע נעים.

 

תאורה מושלמת ליצירת האפקט המושלם

אין ספק שכולם רוצים את החתונה המושלמת: האוכל הכי טעים, השמלה הכי לבנה, וגם – התאורה הכי מלהיבה. בעזרת שירותי החברה אפקט הגברה ותאורה תיהנו משירותי תאורה מקצועיים תוך ליווי מהשלב הייעוץ ועד ההליכה לחופה.

 

תאורה לחתונה