תאורה למסיבות

בחרתם במסיבת חתונה אינטימית עם משפחה וחברים קרובים? אולי אתם מתכננים ערב גיבוש מסיבתי לעובדים שלכם? תאורה למסיבות היא חלק בלתי נפרד מכל מסיבה טובה. בין אם אתם שוכרים ציוד תאורה, או מזמינים את שירותיהם של צוות תאורנים – תקפידו להשתמש בתאורה איכותית שתנעים את זמנם של האורחים שלכם, כך שלא ירצו לעזוב את החגיגה!

 

תאורה למסיבות – כל הטיפים הכי חשובים

תאורה למסיבות היא הרבה מעבר לפנס או נר המאירים את הדרך: בזכות תאורה מעולה, כל מסיבה תהפוך להפקה. אז מה עושים כדי שהמסיבה שלכם תהיה בלתי נשכחת? נעבור על מספר טיפים שיסייעו לכם.

  • תאורה נעימה לעיניים

למה הכוונה בתאורה הנעימה לעיניים? כאשר אנחנו מגיעים למסיבה או לאירוע בחלל סגור ישנה נטייה להאיר עם תאורה לבנה שיוצרת אווירה קרה, כזו שתכאיב לעיניים שלכם ושל האורחים. הימנעו מכל סוג תאורה חזק, כזו שמשתמשים בדרך כלל בבתי חולים, וכמוכן – הקפידו על תאורה שתיצור אווירה נינוחה ומהנה.

 

  • סוגי תאורה חשובים – לכל מסיבה

כדי שהמסיבה שלכם תהפוך להצלחה, חשוב להתאים את התאורה לכל נקודה בחלל החדר. בהתאם, חשוב להתעמק בקצרה בחלק מנקודות אלו:

  1. בין אם זו מסיבת הבת מצווה של בתכם, או אירוע וועד עובדים, הבר הוא חלק חשוב. בהתאם, תאורת בר צבעונית שתצבע את השתייה בצבעים שמחים תהפוך את חווית השתייה למיוחדת בהרבה.
  2. בכל מסיבה יהיו כאלו שירצו לשבת ולנוח מספר דקות בין ריקוד לריקוד. בהתאם, התקנת תאורה על השולחנות תיצור אווירה נינוחה, וכמובן תקל על כל מוזמן ומוזמן בכל שולחן להתיידד אחד עם השני הרבה יותר מהר.

 

מסיבה עד הלילה עם אורות בוהקים

הטיפ האחרון והכי חשוב הוא יעוץ עם אנשי מקצוע. כפי שכבר הבנתם, ההתעסקות עם שלל גופי התאורה והגוון שהם יוצרים הוא מורכב, ודורש יד מנחה. עם העזרה של אפקט הגברה ותאורה תזכו למסיבה הכי מיוחדת!

תאורה למסיבות